siedziba kanres

Firma KANRES specjalizuje się w produkcji renomowanych urządzeń i osprzętu do serwisowania sieci kanalizacyjnych. Naszą specjalnością są kamery do inspekcji kanalizacji. Oferujemy kompleksowe usługi i produkty do monitoringu, czyszczenia i napraw bezwykopowych kanalizacji. Jako jedni z nielicznych producentów na świecie posiadamy w ofercie urządzenia do wysokociśnieniowego czyszczenia (hydropiaskowania) i renowacji studni. Chętnie podejmujemy się nietypowych wyzwań i opracowujemy urządzenia pod konkretne wytyczne klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać rozwiązań zaspokajających indywidualne potrzeby naszych klientów. Najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów, bezpieczeństwo BHP oraz dbanie o srodowisko potwierdzają liczne zamówienia z całej Europy.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem zestawu do inspekcji kanalizacji jesteśmy zdecydowanym liderem w stosunku cena do jakości. Jakośc naszych produktów potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz ponad 120 uzytkowników na terenie polski i Europy. Umów sie na bezpłatną prezentację abyśmy mogli Ci przedstawić zalety naszego sprzętu i rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, również te nieprawdziwie rozpowiadane przez konkurencyjne polskie i zagraniczne firmy. Polski produkt, polski serwis, polskie ceny oraz potwierdzona przez zagraniczne instytucje jakość.

 

ex-logo MIDI PLUS (2) pulpit sterujacy kamera do kanałów, kamera do rur, zestaw do inspekcji, kamerowanie kanalizacji
WCIAGARKA AUTOMATYCZNA IMG_5876

Wszystkie  zamieszczone   materiały  na  www.kanres.pl  są chronione  prawami autorskimi, a kopiowanie  i  powielanie  ich grozi  odpowiedzialnością  karną.

Majątkowe prawa  autorskie  do materiałów  tu  umieszczonych   przysługują wyłącznie         KANRES SP Z O.O.